Остання редакція: 21 вересня 2021

PROF PARTY

«PROF PARTY»

14 вересня в Уманському національному університеті садівництва був проведений профорієнтаційний захід «PROF PARTY»  для школярів Уманського навчально-виховного комплексу № 17 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Уманської міської ради Черкаської області.

Абітурієнти мали можливість ознайомитися із загальною інформацією про університет та факультети.  Викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин  а саме за спеціальність 091 «Біологія»,  розповіли про науково-дослідницьку роботу викладачів і студентів, а головне - про перспективи професії біолога в сучасному світі. Викладачами було проведено досліди про створення життя на землі.