Остання редакція: 10 жовтня 2024

Кар’єрні перспективи на Ярмарку вакансій 2024 для здобувачів і випускників факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

8 жовтня 2024 року центр професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки разом із факультетом плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва провели зустріч із роботодавцями в рамках щорічного заходу «Ярмарок вакансій-2024». Захід був організований для здобувачів вищої освіти, випускників та всіх, хто зацікавлений у пошуку нових кар’єрних можливостей і встановленні контактів із провідними роботодавцями.

Відкриття заходу відбулося під керівництвом Інни ЧЕРНЕГИ, директора центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки. Вона акцентувала увагу на значущості таких подій для успішного працевлаштування молоді, підкресливши, що вибір першого робочого місця є критично важливим етапом у формуванні успішної кар’єри. Окрім цього, Інна ЧЕРНЕГА зазначила, що агроподовольча безпека України є одним із пріоритетів у сучасному світі, і молоді фахівці можуть відіграти важливу роль у забезпеченні продовольчої незалежності країни.

Серед запрошених спікерів були представники LNZ Group – українського агропромислового холдингу, що спеціалізується на виробництві та торгівлі посівним матеріалом, засобами захисту рослин, а також вирощуванні зернових культур. Холдинг утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу та сьогодні обробляє понад 90 тисяч гектарів землі.

Спікерами виступили:

• Надія ДОВЖЕНКО, керівник відділу овочівництва та головний агроном, яка поділилася досвідом розвитку агровиробництва, ознайомила з відкритими вакансіями та перспективами для молодих фахівців у галузі плодоовочівництва.
  • Ігор НАУМЕНКО, керівник ягідного відділу та головний агроном, розповів про специфіку вирощування ягідних культур і можливості для працевлаштування у цій галузі.

Усі доповідачі надали вичерпну інформацію щодо умов праці, доступних вакансій та вимог до кандидатів. Учасники ярмарку мали можливість особисто спілкуватися з роботодавцями, заповнити резюме та отримати корисні поради для подальшого кар’єрного розвитку. Ярмарок вакансій став відмінною нагодою для здобувачів вищої освіти та випускників факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин отримати свіжу інформацію про ринок праці та зробити перші кроки до успішного працевлаштування в агропромисловій сфері.

Світлана ТИМЧУК

фахівець відділу доуніверситетської підготовки