Меню

Ярмарок вакансій

Уманський національний університет садівництва традиційно двічі на рік проводить ярмарки вакансій. В ярмарку беруть участь підприємства, організації та установи, які зацікавлені у працевлаштуванні талановитих і перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час ярмарку роботодавці отримують можливість ознайомити студентів і випускників Уманського НУС з діяльністю своєї компанії, розповісти про наявні вакансії, надати інформацію про програми з працевлаштування та стажування.

Робота «Ярмарки вакансій» організовується у 2 форматах: стендова локація та аудиторна локація.

Стендова локація являє собою виставковий стенд роботодавця, де можна розмістити ролл-апи компанії та розповсюдити інформацію за допомогою флаєрів з кар’єрними пропозиціями, рекламних буклетів, сувенірної продукції тощо. Вона розташовується у холі корпусу.

Аудиторна локація – це безпосередня зустріч представників роботодавця з студентами та випускниками тієї спеціальності, зацікавленість в яких існує в компанії. Під час її роботи представники роботодавця представляють широкому загалу своє підприємство, демонструючи відеоролик чи презентацію, пропонують студентам вакансії відповідно до їх профілю навчання, відповідають на запитання.

Ярмарок вакансій позиціонується як майданчик для комунікацій «роботодавець-студент», завдяки якому роботодавець отримує можливість зустрітись зі своїми цільовими кандидатами і найти серед них свого талановитого працівника, а студент має можливість розпочати будівництво своєї кар’єри. Крім того студенти отримують безцінний досвід спілкування з керівниками та менеджерами відділів кадрів, а також можливість залишити своє резюме або заповнити анкету.

              

Останні новини

Всі новини