Остання редакція: 09 листопада 2023

ОГОЛОШЕННЯ

14 листопада в Уманському національному університеті садівництва  відбудеться круглий стіл «Державні програми щодо сприяння отримання вищої освіти».

Організатор – директор центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Уманського національного університету садівництва Інна ЧЕРНЕГА.

Спікер - директор Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Артем САВЕНКО.

Під час круглого столу будуть розглянуті такі питання:

1. Можливість отримання ваучера на навчання у закладах вищої освіти: хто має право та процедура отримання;
  2. Можливість отримання сертифіката на навчання у закладах вищої освіти: хто має право та процедура отримання;
  3. Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, студентів, випускників, абітурієнтів університету та всіх бажаючих.

Дата та час проведення: 14 листопада 2023 року о 1100 годині.

Місце проведення: адміністративний корпус УНУС, конференцзал.

Тетяна ЄДНИК

фахівець відділу професійно – карʼєрної орієнтації