Меню
Остання редакція: 05 жовтня 2020

Уманський НУС на «АGROEXPO-2020»

Уманський національний університет садівництва приймав участь у щорічній VIII міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2020», що проходила в м. Кропивницький з 30 вересня  по 3 жовтня. Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO входить в десятку найбільших виставок Європи, на виставковій площі в 125 000 кв. м., взяли участь представники 450 компаній-експонентів та 500 учасників «Покровського ярмарку».

З кожним роком на AGROEXPO зростає Всеукраїнський освітній ярмарок, свої наукові потужності показали ВНЗ з різних куточків України, традиційно запрошеним був Уманський національний університет садівництва. Представниками від нашого університету на виставці були декан факультету агрономії Полторецький С.П., декан факультету плодоовочівництва екології та захисту рослин Щетина С.В., заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з практичної підготовки студентів Фоменко О.О , старший викладач кафедри агроінженерії Лісовий І.О., та студенти університету.

Під час виставки представники університету надавали відвідувачам інформацію про освітні пропозиції університету, розповіли про організацію навчання, окрім того, було надано рекламні буклети, ознайомлено з умовами вступу до Уманського НУС та перевагами навчання у нашому університеті.

В Україні AGROEXPO - це єдиний агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям та відвідувачам ознайомитись з новинками техніки та обладнання для АПК, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці, побачити на демонстраційних показах техніку в роботі, прийняти участь в тематичних семінарах та форумах, ознайомитись з освітніми пропозиціями університетів. «АGROEXPO-2020» - це комплексний  механізм,  який пов’язує багато сфер економіки, де можна не тільки розглянути представлені експозиції, а й отримати кваліфіковану консультацію профільних бізнес-асоціацій, організації роботодавців та інших учасників виставки.

Завідувач відділу

професійно-кар’єрної орієнтації

Бомко Т.Ю.