Остання редакція: 30 жовтня 2023

Запрошуємо студентів та випускників на захід «Ігри Заводів 6.0»

Запрошуємо студентів та випускників інженерних, аграрних та технічних спеціальностей на онлайн-захід «Ігри Заводів 6.0», який відбудеться з 6 по 15 листопада. Участь безкоштовна.

Даний захід допоможе Вам розкрити свій потенціал, проявити свої знання та вміння під час вирішення кейсів від українських виробництв, підготуватися до успішної кар'єри в майбутньому! У Вас є можливість поринути у технології сучасного виробництва, внутрішню атмосферу управління проєктами та дізнатися як працюють найбільші виробництва всередині!

Долучайтеся до «Ігор Заводів 6.0» від UGEN розвивайте свої софт навички і починайте свою успішну кар'єру! Відкрийте для себе світ масштабних виробництв, вивчайте особливості роботи та атмосферу цих колосальних індустріальних просторів.

По закінченню заходу учасники отримають сертифікати за участь та за розв’язання завдань від компаній-роботодавців.

Компанії – партнери – Kernel, Імперіал Тобакко Продакшн Україна, БТУ-Центр, Хлібпром.

Для участі в проекті потрібна попередня реєстрація за посиланням: https://bit.ly/4984YlZ.

Запрошуємо студентів та випускників Уманського НУС до активної участі у «Іграх Заводів 6.0»!